O Mnie

Nazywam się Łukasz Brzeziński, jestem Erickson Professional Coachem ICF ACTP® oraz International Professional Trainer ACI®.

Moja wielka przygoda z coachingiem rozpoczęła się od zainteresowania technikami perswazji oraz programowaniem neurolingwistycznym. W miarę zgłębiania wiedzy  trenerskiej w tych dyscyplinach natrafiłem na coaching, który okazał się syntezą wszystkich moich dotychczasowych umiejętności i zamiłowań. Doświadczenie efektywności i siły procesu, a także predyspozycje do uprawiania zawodu coacha skłoniły mnie do całkowitego poświęcenia się tej właśnie dziedzinie. W efekcie ukończyłem renomowany program coachingu: akredytowany przez ICF – The Art & Science of Coaching organizowany przez Erickson College International z Vancouver przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Moim zadaniem jako coacha jest inspirowanie i motywowanie do wprowadzania przemyślanych zmian w życiu lub pomoc w pokonywaniu blokad, ograniczeń, które powstrzymują Klienta przed realizacją własnych planów. Podczas sesji posługuję się m.in. metodami R.Diltsa, J.O’Connora, M.Eriksona, J.Grindera, R.Bandlera.

Od ponad 10 lat jestem trenerem – prowadziłem liczne szkolenia i warsztaty. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji, prezentacji, negocjacji. Prowadzę także warsztaty rozwijające umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów. Aktualnie koncentruję się na praktycznym wykorzystaniu wizerunku dla budowania trwalszych relacji z klientami i osiągania lepszych rezultatów biznesowych.

Jestem wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gdzie pracuję jako asystent w Katedrze Pedagogiki Pracy i Andragogiki. Moimi zainteresowaniami naukowymi jest coaching, doradztwo personalne i zawodowe oraz inne formy wspierania rozwoju ludzi. Jako trener i nauczyciel przez kilka lat współpracowałem z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi i Bydgoską Szkołą Wyższą, gdzie prowadziłem treningi i warsztaty umiejętności interpersonalnych i psychologicznych.

Jestem również zapalonym florystą. Energia i radość, jakie czerpię z tego zajęcia, uczyniły, że stałem się również trenerem florystyki i organizuję szkolenia z tej tematyki. Częstymi odbiorcami tych nauk są uczestnicy Uniwersytetów Otwartych, z którymi współpracuję, prowadząc zajęcia metodami arteterapii.

Zapraszam do zapoznania się z kolejnymi stronami, gdzie dowiesz się, na czym polega moja praca i poznasz zakres moich oddziaływań.

Pozdrawiam Cię serdecznie !

Łukasz Brzeziński

 

 

 

 

Naukowo

Obok praktycznego aspektu dotyczącego prowadzenia szkoleń i coachingu zajmuję się naukowym zgłębianiem niniejszej problematyki, co przedstawiam na konferencjach naukowych i w artykułach specjalistycznych. 

Zobacz moje Publikacje Naukowe.


Prywatnie

Na co dzień jestem osobą, która wiecznie się uśmiecha. Moje imię pochodzi od łacińskiego słowa lucius – urodzony o świcie - i może, dlatego każdy nowy dzień, nawet ten pochmurny jest dla mnie słonecznym dniem. Jestem osobą, która lubi otaczać się innymi ludźmi, bo to dzięki nim mogę czerpać energię do działania. Uwielbiam poznawać nowe kultury. Podróżować z bagażem na plecach po azjatyckiej ziemi, która rozkochała mnie swoim bogactwem barw, zapachów i dźwięków. Zwiedziłem już Tajlandię, Wietnam, Laos, a planuję Kambodżę i Indie. Z moich podróżny przywożę pomysły i przyprawy, które wykorzystuje przy odkrywaniu nowych smaków, dzieląc się nimi z najbliższymi.  Mam wiele zainteresowań, które w harmonii łączę z pracą i życiem towarzyskim. Jestem po prostu szczęśliwy i wiem, że coaching może pomóc być w pełni szczęśliwy i Tobie.

Centrum Zmiany © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.