Coaching Wizerunku

 • Brak pewności siebie powoduje, że masz problemy by otworzyć się na ludzi a tym samym nie potrafisz właściwie zaprezentować siebie i swoich atutów?
 • W pracy nie darzą ciebie odpowiednim szacunkiem i autorytetem tylko przez to, że wyglądasz zbyt młodo?
 • Dostałeś awans i wskazana jest zmiana stylu ubierania?
 • A może wkraczasz na salony i chcesz poznać zasady etykiety towarzyskiej i zawodowej?
 • Masz problemy z wystąpieniami publicznymi a czekają cie ważne prezentacje?

Jeśli czujesz potrzebę zmiany w życiu osobistym lub zawodowym i odpowiedziałeś, choć na jedno pytanie twierdząco to do Ciebie skierowany jest coaching wizerunku – indywidualna metoda, dzięki, której odkryjesz swój niepowtarzalny styl zgodny z osobowością, zawodem i pozycją społeczną.

Moim zadaniem w trakcie indywidualnych sesji będzie pomóc w odkrywaniu twoich świadomych i jeszcze nieuświadomionych potrzeb. Proces ten pozwali przy uwzględnieniu określonego celu i cech osobowości stworzyć styl, który będziesz mógł reprezentować w życiu osobistym jak również w pracy zawodowej. Będę razem z tobą rozpatrywał obszary, które pozwolą ci na okrycie własnegoJa, poznanie i docenienie własnej indywidualności, kreowanie i poznanie siebie.

Czym jest coaching wizerunku?

Wizerunek to zbiór cech, skojarzeń, wartości oraz emocji, które inni przypisują tobie i łączą z twoją twarzą, nazwiskiem czy imieniem. Wizerunek powstaje pod wpływem tego, co sobą reprezentujesz i komunikujesz. Żeby zbudować pozytywny, spójny wizerunek i wywierać niezapomniane wrażenie, trzeba po pierwsze określić, jak chcesz być postrzegany i odbierany przez innych. W tym właśnie pomagam pilnując by zmiany, które są planowane a następnie wprowadzane były spójne z osobowością i twoimi rzeczywistymi potrzebami i celami. Coaching wizerunku będzie w zależności od twoich potrzeb dotyczyć następujących obszarów:

 • właściwej i spójnej komunikacji z otoczeniem,
 • umiejętnego kreowania pierwszego wrażenia,
 • pozytywnej autoprezentacji,
 • poznania sposobów na nawiązywane konstruktywnych relacji z nowo poznanymi osobami,
 • tworzenia dobrej atmosfery w relacjach ze współpracownikami lub klientami,
 • treningu zasad savoir vivre towarzyskiego i biznesowego,
 • treningu niezbędnych umiejętności osobistych.

Coaching wizerunku będzie dotyczył również określeniu twojego indywidualnego stylu, poprawy wyglądu, sposobu ubierania się, ale również sposobu zachowania się, komunikacji z otoczeniem to w rezultacie przełoży się na motywację do dalszych zmian.

Coaching wizerunku to proces świadomego budowania swojej „marki” pokryty realnymi osiągnięciami, twoim zadowoleniem i prawdziwą satysfakcją osobistą. Odkryjesz na nowo i wzmocnisz swoje silne strony, rozwiniesz nowe umiejętności i talenty, co spowoduje, że pozbędziesz się negatywnych, dręczących i ograniczających myśli i przekonań. Bardzo szybko zobaczysz rezultaty tego procesu w swoim życiu towarzyskim i zawodowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń!

Cena coachingu wizerunkowego jest ustalana indywidualnie po pierwszej konsultacji, na której dokonuje się rozpoznania Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wszystkie informacje, które są uzyskane o Kliencie w trakcie konsultacji indywidualnych są poufne!

Centrum Zmiany © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.